czwartek, 31 marca 2016

Sentymentalnie

No cóż mija kolejny miesiąc mojego bloga. Super, odwiedziło mnie wiele osób 620. Bardzo dziękuję wszystkim.

Bawię się pogodą z 12 dni świątecznych i tak sprawdziła się. Padał deszcz, zimno i pochmurno, a czasem wyjrzało słonko.

Święta minęły spokojnie i miło. Przez ten czas zrobiłam wiele planów i projektów moich robótek, które chce użyć w moim domu. W pewnym sensie i nadrabiam hafty kalendarza, madame itd., w których zabawach uczestniczyło wiele osób. Do lipca muszę pewne rzeczy mieć zrobione jak letnia madame, ważny kalendarz oraz serwetka z truskawkami, bo dla mnie 1 lipca jest ważna datą, gdzie był upał, truskawki i miało być tak wspaniale. Moje uczucia przeleje na materiał i wyhaftuje wspomnienie, które jest tak głęboko we mnie tak za bardzo.

Musze dokończyć budowanie mojej kuchni. Tak budowałam i projektowałam od kwietnia zeszłego roku meble kuchenne. Śmieszne, ale prawdziwe.

„Bez małych i dużych przeżyć, życie byłoby proste i płaska droga do nikąd! Byłoby to bezpieczne i wygodne, ale nudne i zupełnie bezcelowe. Ludzi, których spotykasz na swojej drodze życia, którzy mają wpływ na twoje życie, sukcesy i porażki, pomoc w tworzeniu tego, kim jesteś i co masz zamiar zrobić. Nawet ze złych doświadczeń można się czegoś nauczyć. W rzeczywistości są to najsilniejsze i najbardziej ważne lekcje życia. Jeśli ktoś cierpi, bo był oszukany lub po prostu złamał serce, musisz wybaczyć, bo pomógł tobie wyciągnąć wnioski na temat zaufania. Pokazał, jak ważne jest, aby zwrócić uwagę, gdy otworzysz swojej serce. Jeśli kochasz ludzi, dasz im bezwarunkową miłość, nie tylko, dlatego, że cię kocham, ale również, dlatego, że nauczył cie kochać siebie i otworzył twoje serce i oczy na świat. Bądź w każdej chwili, tak świadomie, jak to możliwe zaakceptować to. Bo ta chwila nigdy nie wróci. Trzymając głowę do góry, bo masz do tego pełne prawo. Uświadomił tobie, że jesteś wspaniałą osobą i uwierz w to, bo jeśli ty sam nie wierzysz, to jest dla innych trudno uwierzyć. Można dokonać wszystkiego, czego sobie życzyć. Utwórz swoje życie, a następnie przejść przez nie bez żalu, krok po kroku, bo czas nieubłaganie leci."


Taką refleksją kończę mój post i zdradzam jedną zaczętą prace.
Wszystkim dziękuje również za komentarze.

J'adore cette chanson.
Dobrej nocy, a ja zabieram się do mojej pracy i ucieczki od zmęczenia.

3 komentarze:

 1. Czasem przydaje się taka chwila refleksji, już nie mogę doczekać się twoich prac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że wpadłaś na mojego bloga i zostawiłaś coś po sobie.
  Wypocznij troszkę ! Człowiek wypoczęty ma więcej sily na wszystko ! :)
  Ps.Czekam na zdjęcia z zakończoną pracą. Powodzonka ;*
  http://liikeeme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwolnij, zrelaksuj się i odpocznij.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz